shop@velosiped.com
Пн-Пт 11:00 - 19:00, Сб 10:00 - 18:00, Нд 10:00 - 17:00
Магазин
велосипедних
покришок

0 товарів

0 грн

(044)227-33-55

(096)721-42-11

(095)626-68-85

5 мая 2014

Плюси і мінуси безкамерних покришок для велосипеда

Під безкамерними покришками розуміють велосипедну шину, всередині якої не встановлена ​​камера. Покришки в таких колесах вмонтовані в обід таким чином, що під покришкою утворюється герметичний простір, який і є заміною камери колеса. Останнім часом безкамерні покришки для велосипеда стають більш популярними. Велосипедисти, які використовують даний тип покришок, в значній мірі знижують вірогідність проколів, тому поїздки на велосипедах з даним типом покришок чи не перетворяться в регулярний рутинний процес заміни камери та заклеювання її проколів.

Групуючи воєдино всі плюси і мінуси безкамерних покришок, складемо список найбільш значущих переваг і недоліків безкамерних покришок.

Безкамерні покришки для велосипеда мають такі переваги:

Безкамерні покришки для велосипеда володіють кількома мінусами:

В большей степени бескамерные покрышки для велосипеда предназначены для использования на горных велосипедах. При поездках на горных велосипедах по самым разнообразным «неровным поверхностям» велика вероятность проколов колеса, которые могут образоваться вследствие внезапного наезда на острые предметы, ударов о камни и прочих твердых предметов, торможений на стремительных спусках и т.д.

Більшою мірою безкамерні покришки призначені для використання на гірських велосипедах. При поїздках на гірських велосипедах по найрізноманітніших «нерівних поверхнях» велика ймовірність проколів колеса, які можуть утворитися внаслідок раптового наїзду на гострі предмети, ударів об каміння та інших твердих предметів, гальмувань на стрімких спусках і т.д.

Конструкція безкамерної покришки

В безкамерній покришці чужорідне тіло при проколі або відкидається або залишається в покришці, герметизуючи собою місце проколу, що є хорошим плюсом для велосипедистів, що катаються на гірських велосипедах. Так само, з кожним днем, все більше і більше, безкамерні покришки потроху набирають популярність серед «велосипедистів шосейників». Можливо, безкамерні покришки коли-небудь стануть еталоном.

 Демонстрацію можливостей безкамерних технологій Ви можете побачити в наступному відео: